Koty, które eksplodują – gra Koty, które eksplodują

To gra, w której gracz musi pomóc kotu wybuchnąć. Jest to gra typu “point and click”, w której należy kliknąć na rzeczy, aby je zmienić lub użyć ich do pomocy kotu w jego misji. eksplodujące kotkidostępne w najlepszej księgarni jest dostępna na PC, Mac i Linux.

  1. Koty, które eksplodują to gra, w której gracz musi pomóc kotu wybuchnąć.
  2. Jest to gra typu “point and click”, w której należy kliknąć na rzeczy, aby je zmienić lub użyć ich do pomocy kotu w jego misji.
  3. Koty, które eksplodują jest dostępna na PC, Mac i Linux.

Najlepsza gra roku?

Koty, które eksplodują – najlepsza gra roku?

Zdecydowanie tak! Koty, które eksplodują to najlepsza gra roku. Jest to gra typu “puzzle”, w której musisz pomóc kotu wysadzić się w powietrze tak, aby zebrać jak najwięcej punktów. Jest to bardzo wciągająca i zabawna gra, która pochłania cały dzień. Polecam ją każdemu!

Co sądzicie o tej grze?

Koty, które eksplodują to gra, która polega na tym, że gracz musi kliknąć na kota, aby go zabijać. Koty mogą się również samobójczo eksplodować. Gra jest bardzo prosta i szybka, a do tego bardzo wciągająca.

Niektórzy gracze uważają, że gra jest zbyt prosta i że nie ma w niej żadnej głębszej strategii. Inni uważają, że gra jest bardzo wciągająca i że można w nią grać przez długi czas bez nudzenia się.

Ja osobiście uważam, że gra jest bardzo wciągająca i że można w nią grać przez długi czas bez nudzenia się. Jest to idealna gra dla osób, które lubią proste i szybkie gry.