Kotki, które eksplodują – gra Kotki, które eksplodują

To gra typu “match-3” oparta na popularnej serii kreskówek. W grze musisz pomóc kotkom wybuchnąć jak najwięcej bomb, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Jest to trudne zadanie, ponieważ liczba bomb rośnie wraz z każdym poziomem gry. Aby pomóc kotkom, będziesz musiał używać różnych rodzajów broni i umiejętnie je łączyć ze sobą.

Gra Kotki, które eksplodują to interesująca propozycja dla miłośników gier typu “match-3”. Wcielamy się w postać kota, któremu musimy pomóc wybuchnąć jak najwięcej bomb, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Aby osiągnąć swój cel, bohater musi używać różnych rodzajów broni i umiejętnie je łączyć ze sobą. Gra jest bardzo prosta, a eksplodujące kotki bawią na długo.

Kotki, które eksplodują – gra o życiu i śmierci

Kotki, które eksplodują to gra o życiu i śmierci. Jest to gra typu roguelike, w której gracz musi pokonywać kolejne poziomy, zbierając przy tym jak najwięcej punktów. Aby zdobyć punkty, musi on eksplodować kotki, które są na każdym poziomie. Kotki mogą być różnej wielkości i trudności, a także posiadają różne umiejętności. Gracz musi więc uważać, aby nie dać się zaskoczyć i nie stracić życia.

Gra Kotki, które eksplodują jest bardzo wciągająca i angażująca. Dzięki temu, że jest to gra typu roguelike, można w nią grać bez końca i zawsze będzie coś nowego do odkrycia. Jest to idealna gra dla osób, które lubią wyzwania i chcą się czegoś nowego nauczyć.

Kotki, które eksplodują – gra o miłości i przyjaźni

Kotki, które eksplodują to gra o miłości i przyjaźni. Jest to gra typu tower defense, w której gracze muszą bronić swojego kota przed inwazją szczurów. Kotki, które eksplodują jest dostępna na platformach Android i iOS. Jest to gra bezpłatna z mikropłatnościami.